Jak o nas piszą.

Od początku sezonu skrupulatnie byliśmy pomijani w opisach jako drużyna Juniora Młodszego z Dolnośląskiej Ligii to raczej pisano dużo więcej o drużynie z Ligi Okręgowej.

Po zajęciu drugiego miejsca w Koszalinie administratorzy slask.net i facebooka Śląska Wrocław zainteresowali się naszą drużyną. Pojawiły się pierwsze artykuły, ale widać sporą przerwę w kontakcie, gdyż niektóre stwierdzenia są zdumiewające.

Cytat : "W Dolnośląskiej lidze Juniorów Młodszych doszło do śląskowych derbów pomiędzy WKS Sląsk (trener Maligranda) a AP Śląsk (trener Kowalczyk). Obie drużyny podeszły do meczu prestiżowo, drużyny zagrały w prawie najoptymalniejszych składach (w AP zabrakło Kuriaty i Bergiera, w WKS Niedziałkowskiego i Tomali). Również zawodnicy obu zespołów od początku podjęli walkę. Mecz mógł się podobać. W I połowie przewagę mieli zawodnicy Akademii Śląska. Najdogodniejszej okazji nie wykorzystał Izydorczyk. W przerwie meczu trener Kowalczyk dokonał aż 5 zmian i zawodnicy WKS poczynali sobie coraz śmielej. Po jednej z kontr bramkę dla WKS strzelił Kazanecki, który niespełna 2 lata temu trafił do zespołu z... Akademii Śląska. Do końca meczu trwała walka ale wynik meczu się nie zmienił. WKS dość nieoczekiwanie wygrał 1:0."

Składy drużyn
WKS Śląsk: Radosz (Banach) - Kamraj, Ryl, Kamiński, Kazanecki - Bialik, Szlęzak ( Andrzejczak), Tylki - Łakomski (Goździewski), Fryczkowski, Prochera
AP Śląsk: Szermach - Poważny, Waś (Boruta, Sztylka, Golus (Kotyla) - Boruń (Rosiński), Musiał, Kotowicz - Ostrowski (Włodarczyk), Osiecki (Jasiński), Izydorczyk (Korytkowski).